Posted on

Cup of Excellence – Победители в програмата “Хондурас 2015”

honduras-logoПечеливши ферми в програмата Хондурас 2015

Печелившите лотове са кафета, които са получили 85 точки или повече.

Rank Size Farm / CWS Farmer / Representative Region Score
1 19 Los Yoyos Eulogio Martínez Santa Bárbara, Santa Bárbara 91.19
2 21 Buena Vista Hernán Gómez Reyes Masaguara, Intibuca 90.81
3 24 El Durazno Marcelo Olvan Ventura Jesus de Otoro, Intibuca 90.65
4 21 El Espejo Fredy Leonel Castellanos Hernandez Las Vegas, Santa Bárbara 90.42
5 41 Moreno (2015) Pedro Moreno Las Vegas, Santa Bárbara 89.5
6 18 El Liquidambar Maria Nery Marquez Granados Marcala, La Paz 89.27
7 15 Las Moras Angel Daniel Rodriguez Funez La Paz, La Paz 88.85
8 23 Liquidambar Guadalupe Rodriguez Masaguara, Intibuca 88.27
9 27 Las Flores Maria de Jesus Lontero Montoya Santa Bárbara, Santa Bárbara 88.08
10 20 Mi Esperanza Dunia Aracely Sanchez Vasques Santa Elena, La Paz 87.88
11 23 El Aguacate Selvin Javier Castillo La Paz, Comayagua 87.83
12 20 Mi Paz (2015) Olvin Esmelin Fernandez Paz Santa Bárbara, Santa Bárbara 87.58
13a 19 Santa Lucia (2015) Café Azul Meambar Siguatepeque , Comayagua 87.46
13b 20 El Retoño (2015) Suyapa Leticia Argueta Suazo San Sebastian, Comayagua 87.46
15 20 El Nacimiento Job Neel Cáceres Díaz Santa Bárbara, Santa Bárbara 87.33
16a 19 La Quebrada Dolmin Josue Moreno Alvarado Las Vegas, Santa Bárbara 87.29
16b 20 El Guayabo Mario Alexis Moreno Leiva Las Vegas , Santa Bárbara 87.29
16c 29 La Montañitas Evin Joel Moreno Reyes Las Vegas, Santa Bárbara 87.29
19 31 La Colmena (2015) Angel Arturo Paz Ramirez Santa Bárbara, Santa Bárbara 87.17
20 24 Los Manzanas Dely Suyapa Matute Ramirez Masaguara, Intibuca 87.13
21 20 La Mora (2105) Servando Galo Rodriguez Santiago, La Paz 86.96
22 22 Nueva Vision Juan Vitalino Perez Murillo Yorito, Yoro 86.92
23a 16 Los Pinos Juaquina Montoya Alvarado Masaguara, Intibuca 86.79
23b 26 El Matazano Roberto Rene Ventura Santa Elena, La Paz 86.79
25 23 La Moras Antonio Dominguez Gonzales Masaguara, Intibuca 86.63
26 20 Azabache Miguel Alonzo Muñoz Danli, El Paraiso 86.54
27 19 Yire Juan Carlos Manueles Ventura Santa Elena, La Paz 86.46
28 23 Las Amazonas Ezri Moisés Herrera Urizar Chinacla, La Paz 86.25
29 43 Palo Seco Juan Claros Cardona Masaguara, Intibuca 86.08
30a 18 El Matazano Francisco Antonio Castillo David San Pedro Tutule, La Paz 86.04
30b 17 La Arada Fredy Orlando Perez Amaya San Andres, Lempira 86.04
32 16 Los Injertos Dimas Antonio Claros Cardona Marcala, La Paz 85.88
33 32 Bañaneros Hotilio Hernandez Membreño Santiago , La Paz 85.79
34 25 Integral el Cipres (2015) Catalino Vasquez Hernandez Santiago, La Paz 85.67
35 25 El Mineral Salvador Sanchez Enrriquez Comayagua, Comayagua 85.5
36 40 El Aguacate Magdaleno Rodriguez Masaguara, Intibuca 85.33
37 30 Buenas Noches Mauricio Colindres Moroceli, El Paraiso 85.21
38 21 Pantanal Marysabel Caballero Garcia Chinacla, La Paz 85.13